15 Şubat 2011 Salı

"GERÇEK" RONALDO BIRAKTI

20 yıldır futbol izliyorum ve çok büyük futbolcular izledim...

Önceleri Van Basten, Baggio, Romario, Stoichkov vs.
Sonra Batistuta, Figo, Zidane, Raul, Henry, Ronaldinho vs.
Şimdilerde de Cristiano Ronaldo ve Messi...

Çok büyük futbolcular izledim evet ama ben onun gibisini hiç görmedim. Şu sıralar Messi için uzaylı deniyor ya, o laf ilk Ronaldo için söylendi. İltifat olarak falan değil haa, "gerçekten uzaylı olabilir mi acaba lan" diye düşünen çok arkadaşım vardı:) HBB diye bir kanal verirdi Barcelona'nın maçlarını. Sırf Ronaldo'yu izlemek için oturur izlerdik her maçını gözümüzü kırpmadan.

Güç-Hız-Teknik! Santrafor! R9!

16-17 yaşlarındaki genç arkadaşlar günümüzün kahramanı Cristiano Ronaldo'ya neden "çakma" Ronaldo dendiğini muhtemelen hiç bir zaman tam olarak anlayamayacaklar. Onlar Ronaldo'yu çocukluklarında izledikleri, bize 2002 'de attığı pis burun golle, salak saç modeliyle veya Brezilya'daki göbekli haliyle biliyorlar çünkü.. Çok yazık..

4 yorum:

 1. 1998 ve 2002 dünya kupalarındaki performansı unutulabilir mi:)

  YanıtlaSil
 2. 2002de canımızı yakmıştı ama Ronaldoya karşı sevgim hiç değişmedi. Gördüğüm en büyük golcü :))

  YanıtlaSil
 3. Şu yaşıma kadar bende dediğin gibi çok büyük futbolcular izledim Hakan. Ama gerçekten büyük golcü sadece 3 tane izledim. Romario, Batistuta ve Ronaldo. Önce Romario sonra Batigol ve şimdide Ronaldı bıraktı. Gerçekten çok başka bir yıldızdı Ronaldo. O kadar büyük sakatlıklara rağmen o hep en büyüktü...

  YanıtlaSil
 4. http://www.youtube.com/user/10cigahagi?feature=mhum#p/u/3/EXxbFbhuVvg

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...