25 Ağustos 2010 Çarşamba

AVRUPA SINAVLARI ÖNCESİ


 • Trabzonspor: Herkesin hezimet olur dediği ilk maçta Liverpool'a kafa tutmayı başardı. Umut'un son dakikadaki pozisyonu gol olsa çok daha umutlu konuşabilirdik. Yinede Gerard ve Torres'in oynamayacak olması büyük avantaj. Burdaki maçta tek gol yediğin an 3 tane atman gerekecek, yani Trabzon kazanmak zorundayım diye gözü kapatıp saldırmamalı, ilk maçtaki taktiğini tekrarlamalı. Sağlam bir oyun, iyi mücadele, sıkı defans ve gelebilecek 1-0 lık bir galibiyetten sonra uzatmalara ulaşabilmek tek şans. Tahminim: Trabzonspor elenir.
 • Galatasaray: 4 takımımız içinde sonucu tahmin edilmesi en zor olan maç bu. GS iyi durumda değil çok eksiği var ama ilk maçın ikinci yarısı yada Bursa maçının ilk yarısı kadar bir top oynayabilse turu geçmeye yetecektir. Bu kez, takımın şu anda yarısı olan Kewell'da yok. Baros'a servis yapabilecek sadece Arda var ve onunda form durumu ortada.
  Tahminim: Galatasaray elenir.

 • Fenerbahçe: Alex ve Stoch hafta içi dinlendiler FB bu maça tam kadroya yakın çıkacak. İlk maç rakibi az çok tanıdık, çok iyi futbol oynamasada FB tur için bir adım önde. Tahminim: Fenerbahçe turu geçer.

 • Beşiktaş: Turu zaten ilk maç geçti. Fazla zorlanmadan bu maçı da kazanırlar. Schuster Lig maçındaki gibi fantazi bir kadro çıkarmayacaktır.
  Tahminim: Beşiktaş turu geçer.

4 yorum:

 1. inşallah geçeriz takım bi toparlanabilse aslında kök söktürürüz avrupaya yine kalbimiz seninle GS...

  YanıtlaSil
 2. Mac baslamak uzere, haydi bakalim cocuklar..

  YanıtlaSil
 3. Şimdilik 3/4. Fenerbahçe maçı uzatmalara gitti.

  YanıtlaSil
 4. 3'te kaldın maalesef.

  Frank Rijkaard: "Kalite yok, sakat çok"

  Stock: "Karabük deplasmanı kariyerim için önemli bir basamak"

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...