28 Ağustos 2010 Cumartesi

MİSİMOVİÇ GELİYOR! (MU?)

Transfer sezonunun bitmesine 2-3 gün kala Misimoviç haberleri tekrar hız kazandı. Kallström, Rosicky, Baptista, Ledesma ve Emana gibi isimler defalarca sıralandı durdu. Emana hariç hiçbiri derdimize ilaç olacak isimler değildi (sadece Emana denenebilirdi) ama Misimoviç tam da bu takım için biçilmiş kaftan!

Bu seneden beklediğim hiçbir şey yok! Ne Rijkaard ne de Adnanlar'dan hiçbir umudum yok. Taraftar tepkisini azaltmak için can havliyle (kulübün tapusunu verip) saçma sapan 15-20 m€ luk transferler yapılmasına da sonuna kadar karşıyım. Ama önümüzde daha 32 tane lig maçı var ve ben sinir hastası olmak istemiyorum.

Mücadelesini sonuna kadar veren, elinden geldiğince iyi de futbol oynayan bir takım kurmak adına (bir yandan da seneye için düzgün bir kadronun ilk taşlarını atarak) Misimoviç'in alınması ve bir de kaleci transferi şart.

"Kaleci-Sabri-Neill-Zan-Çağlar-Cana-Barış-Arda-Misimoviç-Elano-Baros" şeklinde bir ideal 11 oluşturup, rotasyonda da Ufuk,Kewell,Pino,Musa, Batdal,Sarp,Serkan ve Aydın'ı kullanarak, PAF'tan 4-5 genç takviyesiyle oluşturulmuş bir kadroyla bu seneyi formanın hakkını vererek geçirebiliriz.

Aykut-Ayhan-Hakan-Servet-Serdar-Ali 'nin sözleşmelerini hemen feshederek kalanlara bir göz dağı verildikten sonra tabi..

Perşembe günü Aydın'ın son dakika golünden sonra gol sevincine sadece Barış ve Baros koştu. O gole bile koşmayan adamlar, oynadıkları takımın taraftarının GS taraftarı olduğuna dua etsinler. Zamanında Rüştü'yü bile yumruklayanlar bunları sopayla kovalasa yeridir..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...